KONST / Litografier / Färglitografi 12577490
nr 1257 7490
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Färglitografi, "Planet kile". Signerad, numrerad 47/70. Motivet: 27x43 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 maj 2019
kl 18:57:01
27/5 11:50:12
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd